Jste zde

Karty OFS se představily na mezinárodním Sport Card & Memorabilia Expo v Torontu

Produkty firmy OFS se předsavily na květnovém mezinárodním Sport Card & Memorabilia Expo v Torontu, které probíhalo v dnech 5.-7.května 2017. Prezentovaly se všechny produkty OFS Classic z posledních let včetně takových taháků jako byly Masked Stories nebo Icebook.

"O karty OFS byl velký zájem a mít zde ještě více boxů, prodalo by se vše," říká s úsměvem Ferdinand Hrbek, který produkty OFS představoval. "Lidé v Kanadě kartám rozumí a někteří o produktech OFS hodně věděli," dodává Hrbek. Oproti Česku se nedá tato "kartičková burza" s našimi poměry srovnávat. Podle informací pořadatelů se této akce zúčastnilo zhruba 600 vystavovatelů a za tři dny konání prošlo výstavní halou neuvěřitelných 55000 návštěvníků.

"Kromě klasických stánků zde byla i breakzona Upper Deck, kde za každý balíček nebo box vydávali expo karty. Hned vedle probíhaly autogramiády a tam se představilo dvanáct osobností. Namátkou například Bernie Parent, Johnny Bower, Guy Lefleur, Taylor Hall a další," doplnil informace o akci zástupce firmy OFS. Další Sport Card & Memorabilia Expo se koná v říjnu, fotografie a zajímavosti naleznete na webu sportcardexpo.com.

A kde se nacházel na mapce stánek firmy OFS? Je označen červeným čtverečkem.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer